Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünü iade ve ya değişim yapmak istemeniz  halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 ila 9 iş günü içerisinde mail adresimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız ürün yenisi ile değiştirilecektir.

İade ve değişimi yapılacak ürünler giyilmemiş ve zarar görmemiş olmalıdır. Tüm aksesuarları, faturası ve orijinal kutusu ile birlikte eksiksiz bir şekilde 7 ila 9 iş günü içerisinde ücretsiz olarak iade ve ya değişimini yapabilirsiniz.. Külotlar ve bodysuitlerde hijyen koşulları gereğince değişim ya da iade yapılmamaktadır. Belirtilen maddelerde eksik olması durumunda ürünün iadesi ve ya değişimi kabul edilmeyecektir. İnceleme sonrası iadesi kabul edilen ürünlerden, marka kaynaklı bir kusur olmaması halinde kargo bedeli mahsup edilerek iadesi sağlanmaktadır.

İade etmek istediğiniz ürünün adı, iade nedeni ve istenen diğer bilgiler eksiksiz olarak faturanızın ilgili alanında belirtilmelidir.

İade ve değişimler MNG Kargo Kayışdağı aracılığıyla yapılacak olup, kargo ücretleri tüketici tarafından karşılanmaktadır.

Siparişlerim sayfasından siparişinizin yanında bulunan iade/değişim  butonu ile iade/değişim prosedürünü başlatabilirsiniz. Ardından ilgili formu doldurarak bize göndermeniz gerekmektedir. Formunuzun tarafımıza gönderilmesinin ardından sistemde kayıtlı mail adresinize bilgilendirme maili gelecektir. Mailiniz gerekli bilgilendirme ve prosedürü içermektedir.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa ve ya iade ve ya değişim yapılacak süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Külotlar ve bodysuitler hijyen standartları gereği iade edilmemektedir. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.